Palety fitosanitarne.

 Skrzynie Drewniane.

 Skrzynie z płyt OSB.

 Skrzynie ze skleiki.

Zobacz pełną oferteCzytaj więcej...

 

 

 Palety fitosanitarne.

 Skrzynie Drewniane.

 Skrzynie z płyt OSB.

 Skrzynie ze skleiki.

Zobacz pełną oferteCzytaj więcej...

Skrzynie Drewniane

W przypadku konieczności transportu towarów o dużym ciężarze lub drobnych elementów luzem pakowanych do skrzyni drewnianej, a także w razie potrzeby całkowitego zabezpieczenia produktów w zamkniętych skrzyniach, to bardzo dobrze zadanie te spełniają skrzynie drewniane pełne.

Tego rodzaju opakowania drewniane produkowane są przez nasz zakład z drewna świerkowego, na życzenie sztucznie suszonego zgodnie z międzynarodowymi standardami ISPM15 / IPPC o wilgotności ok. 14%. Tego rodzaju opakowania drewniane często używane są przez naszych klientów jako skrzynie fitosanitarne w transportach do krajów spoza Unii Europejskiej.

Jeśli zachodzi potrzeba przetransportowania towaru o dużej objętości, dodatkowo dobrze zabezpieczonego przed uszkodzeniami, to idealnie nadają się do tego skrzynie ażurowe jednorazowego użytku.

Skrzynie drewniane ażurowe

Opakowania te najczęściej produkujemy z drewna sztucznie suszonego o wilgotności ok. 14 %. Dzięki temu nie tworzy się pleśń, w przeciwieństwie do drewna poddanego suszeniu tylko na krótki czas, a konstrukcja skrzyni pozostaje ciągle stabilna.